Warning: Declaration of Walker_Category_Filter::start_el(&$output, $category, $depth, $args) should be compatible with Walker_Category::start_el(&$output, $category, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/pawelskr/domains/orientexpres.pl/public_html/wp-content/themes/setinstone/inc/portfolio-categories.php on line 0
Opinie o nas | Orient Expres
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 14 reviews
by Katarzyna on Orient Expres
To nie tylko lekcja

Spotkania na lekcjach z panią Natalią to czysta przyjemność. Lekcje są świetnie przygotowane, ale i można porozmawiać, jest czas na wszystko - nauka 'dzieje się' sama;) Polecam gorąco!

by Adolf on Orient Expres
THE BEST

Jeśli chcesz nauczyć się języka tureckiego, to dobrze trafiłeś:)Szkoła Orient expres to najlepsza szkoła na Śląsku. Pani Natalia zawsze przygotowana do zajęć, cierpliwa, wszystko spokojnie wytłumaczy. POLECAM!!

by Zosia on Orient Expres
Najlepsze zajęcia 🙂

Świetne zajęcia, świetna atmosfera 🙂 Niesamowite , że po rocznym kursie można już sobie uciąć pogawędke z Turkami :))

by klaudia on Orient Expres
polecam

Na język turecki chodze od roku jestem bardzo zadowolona z usług tej szkoły.
Pani Natalia jest rewelacyjnym nauczycielem i bardzo cierpliwym lekcje z nią to przyjemnośc

21 lipiec 2014 r

by Ola S on Orient Expres
Gorąco Polecam!!!

Podsumuje moj roczny kurs j. tureckiego z Panią Natalią Skrzypczak: konkretny nauczyciel ukladajacy program pod ucznia + interesujace zajęcia + miła atmosfera. Juz dawno nie uczyło mi sie nowego języka tak fajnie. Z takim podejsciem do ucznia Orient Expres wypada zdecydowanie najlepiej na Śląsku jeśli chodzi o naukę j.tureckiego!

by Jarek on Orient Expres
Turecki jest do ogarnięcia 🙂

Po 2 latach indywidualnych zajęć jestem pewien że będę kontynuował je także w przyszłym roku. Duży profesjonalizm, miła atmosfera, duża motywacja do pracy. Po takich zajęciach język turecki staje się pasją. Zdecydowanie polecam.

by Katarzyna Papaja on Orient Expres
Fantastyczne zajęcia

Języka tureckiego, który jest moją ogromną pasją, uczę się dopiero od kilku miesięcy. Pani Natalia Skrzypczak jest fantastycznym lektorem! Pani Natalia wykazuje się dużym profesjonalizmem używając różnych metod nauczania, kreatywnością oraz ogromną wiedzą i zaangażowaniem w prowadzenie zajęć. Potrafi wprowadzić przyjazną atmosferę i zaangażować każdego w zajęcia. Oprócz tego jest osobą bardzo miłą, otwartą i zawsze uśmiechniętą. Gorąco polecam szkołę języka tureckiego - Orient Expres, a szczególnie zajęcia z Panią Natalią Skrzypczak. Jestem przekonana, że każdy będzie w 100% zadowolony z zajęć. Z utęsknieniem czekam na wrzesień, kiedy znowu będę mogła podjąć naukę języka tureckiego u Pani Natalii.

by Patrycja on Orient Expres
orient-expres-em

Nauka języka to sztuka -i tę sztukę podziwiam i z niej korzystam juz 3 rok - i nie mam ochoty przerwać! Pani Natalia to wieeeelce cierpliwy nauczyciel i zawsze uśmiechnięta osoba! Małe grupy, przystępny sposób przekazywania wiedzy - czego chcieć wiecej?

by Aneta on Orient Expres
Najlepszy wybór

Turecki jest 7 językiem jakiego się uczyłam i dzięki Pani Natalii zdecydowanie najłatwiejszym. Miałam więc do czynienia z wieloma nauczycielami zarówno w Polsce jak i za granicą i naprawde nidgy nie spotkałam tak dobrego wykładowcy. Najzawilsze kwestie gramatyczne są bardzo przystępnie tłumaczone a mądre ćwiczenia zadane do domu pozwalają szybko je przyswoić. Pani Natalia jest zawsze cierpliwa i chętna do pomocy. Bardzo gorąco polecam szczególnie zajęcia indiwidualne na których tok nauki jest profesjonalnie dobrany do celu i możliwości ucznia. Bardzo dziękuję za wspaniałą przygodę z tureckim! Naprawdę rewelacja!

by Magdalena S. on Orient Expres
Gorąco polecam!

Moja przygoda z językiem tureckim rozpoczęła się przez przypadek i trwa już 3 lata. Pani Natalia w profesjonalny sposób przekazuje wiedzę. Nauka języka odbywa się w małych grupach, przy pomocy różnych form i materiałów, co sprawia, że zajęcia nie są nudne a nauka przyjemna. Jednoczesnie tematyka zajęć pozwala poznać kulturę i zwyczaje tureckie, co jest przydatne w podróżowaniu do i po Turcji.

by Tamara Stanicka on Orient Expres
Rewelacja !

Moja przygoda z językiem tureckim zaczęła się kiedy trafiłam na zajęcia z panią Natalią. Przyjemna i miła atmosfera, jasny przekaz wiedzy, ciekawostki na temat Turcji, a przede wszystkim profesjonalizm pani Natalii spowodowały, że turecki przestał być "czarną magią", a ja obecnie jestem studentką filologii tureckiej 🙂 Polecam gorąco wszystkim chcącym poznać tajniki tego orientalnego języka! 😉

by Katarzyna Potempa on Orient Expres
Polecam !!!!!!!

Polecam każdemu kto pragnie zapoznać się z tajnikam j.tureckiego.W szkole "Orient Expres" pani Natalia w sposób przejrzysty i bardzo klarowny przekazuje informacje. Oprócz standartowych książek do nauki korzystamy z innych pomocy naukowych co bardzo ułatwia przyswajanie wiedzy. Ta szkoła to także miejsce spotkań kulturą turecką, bogatą filmografią. Co ważne uczymy się języka w miłej i spokojnej atmosferze, grupy nieduże co bardzo ułatwia konwersację i pozwala na dokładne przeanalizowanie zagadnień gramatyki. Jestem bardzo zadowolona z kursu warto skorzystac z usług pani Natali i szkoły nauki języka tureckiego "Orient Expres" w Katowicach

by Anna Gaś on Orient Expres
Super

Super zajęcia obejmujące gramatykę,rozumienie ze słuchu, naukę pisania i konwersacji; miła atmosfera; lekcje odbywają się w małych grupach dzięki czemu Pani lektor może każdemu poświęcić odpowiednią ilość czasu. Jestem bardzo zadowolona z kursu i każdemu gorąco polecam! 😉

by Anna Romanowska on Orient Expres
rewelacyjna szkoła

Chodzę na zajęcia indywidualne z Panią Natalią Skrzypczak. Jest rewelacyjnym lektorem, uczącym "żywego" języka, przydatnego w codziennych kontaktach. Zajęcia w miłej atmosferze są dla mnie zdobywaniem wiedzy a jednocześnie sympatycznym relaksem.